کد مطلب: 99669

دومین دوره مهارت افزایی سبک زندگی خانوادگی با حضور مبلغان مدرسه علمیه بقیع برگزار شد

چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷:۳۸

اساتید، مشاوران و مبلغان مدرسه علمیه بقیع در دومین دوره مجازی مهارت افزایی سبک زندگی خانوادگی با هدف توانمند سازی فعالان فرهنگی در موضوع سبک زندگی شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، دومین دوره آموزشی مجازی باهدف توانمندسازی فعالان فرهنگی در حوزه سبک زندگی و بهره‌گیری از هم‌اندیشی مشارکت‌کنندگان و مؤثرین در فرهنگ دینی برگزار شد.

گفتنی است این دوره به صورت مجازی در صد جلسه بر اساس سامانه lms و ارائه مجموعه دروس با کیفیت مطلوب در قالب فیلم، صوت و متن و در صورت تمایل شرکت کنندگان به صورت دریافت بسته های آموزشی برگزار می گردد.

در این دوره سرفصل های باورهای اشتباه در زندگی ، سبک زندگی، نقش باور در سلامت ، خانواده و رسانه، کودک و معنویت، روان شناسی اختلافی زن و مرد، روابط پیش از ازدواج، اصول و فنون قبل از مشاوره، مهارت های زندگی برای همسران، نقش سلامت عاطفی و جنسی در استحکام خانواده با حضور اساتید صاحب نظر در حوزه مشاوره، سبک و مهارت های زندگی تدریس می‌شود.

همچنین در دوره فوق الذکر مباحث نظری عمیق و محتوای کاربردی در زندگی روزمره ترکیب شده و مواجهه تخصصی با سبک زندگی خانوادگی و آموزش مهارت های لازم صورت موجب کاربردی بودن آموزش ها شده است كه اين امر مي تواند به ارتقاي دانش نهادهاي اجتماعي از واحد كوچك خانواده تا نهاد جامعه ي ملي قدم فرهنگي بنيادين محسوب گردد.