کد مطلب: 99030

2 عنوان کتاب از دستاوردهای اساتید حوزه علمیه خواهران استان البرز رونمایی شد

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۱:۵۸

معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران استان البرز از رونمایی 2 عنوان کتاب از دستاوردهای اخیر اساتید استان خبر داد.

خانم نجم الدینی در گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر از کرج اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و تجلیل از اساتید اهل قلم آیین رونمایی از کتاب به صورت مجازی و با حضور مدیر و مسئولان استانی حوزه های علمیه خواهران برگزار شد.

در این مراسم آقای شایان‌فر مدیر مرکز نشر هاجر با اشاره به فعالیت‌های این مرکز گفت: در این مجموعه تولید آثار فاخر و متفاوت که در سطوح مختلف جامعه به ویژه قشر طلاب طرفدار داشته باشد مورد توجه است. ایشان همچنین اظهار داشت: قطعا حمایت از چاپ آثار طلاب و نویسندگان جوان حوزوی ضمن بالا بردن انگیزه تحقیق و پژوهش میان جامعه نخبگانی حوزه‌های علمیه خواهران گام مؤثری در عرصه تألیف و تدوین کتب با موضوعات روز خواهد بود.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکترخسروپناه عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه تهران به عنوان استاد راهنمای مؤلف کتاب"روش شناسی تولید علوم انسانی اسلامی در پرتو حکمت و جهاد" توضیحاتی را در خصوص این اثر علمی ارائه دادند.

در این مراسم هر یک از مولفان ، خانم هاشم خانی و خانم دکتر عبدلی به معرفی و سیر تکاملی تحقیق و تحریر و محتوای علمی کتاب خود پرداختند.

در پایان مراسم از دو کتاب " حضور خداوند در زندگی انسان" اثر برگزیده استانی و "روش شناسی تولید علوم انسانی اسلامی در پرتو حکمت و جهاد" اثر برگزیده در جشنواره کتاب سال حوزه رونمایی و از مولفان تقدیر شد.