کد مطلب: 97852

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر:

مسابقات کتابخوانی فرصتی برای تقویت انگیزه و تشویق طلبه به مطالعه است

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰:۳۲

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهرهدف از برگزاری مسابقات کتابخوانی را تبیین و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات کتابخوانی فرصتی برای تقویت انگیزه و تشویق طلبه به مطالعه وتبلیغ است.

خانم انصاری در گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر از کرج ، از برگزاری دوره سیر مطالعاتی پیامبر اعظم صل الله علیه وآله و مسابقه کتابخوانی درمدرسه خبر داد و بیان داشت: این دوره به صورت مجازی برگزار گردید.

خانم انصاری هدف از برگزاری مسابقات کتابخوانی را تبیین و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات کتابخوانی فرصتی برای تقویت انگیزه و تشویق طلبه به مطالعه وتبلیغ است.

وی با اشاره به میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه وآله وهفته وحدت بیان کرد:یکی از برنامه های سیر مطالعاتی برگزاری مسابقه تفسیر سوره محمد صلی الله علیه وآله وسلم (تفسیر نور)بوده است که خوشبختانه با استقبال طلاب مدرسه مواجه گردید.

وی بر ضرورت مطالعه در زمینه های فرهنگی، تربیتی و اخلاقی تأکید کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات سیرمطالعاتی فرصتی برای مطالعه در این زمینه ها و توانمند سازی طلاب مبلغ وافزایش اطلاعات علمی در ترویج امور فرهنگی-تبلیغی خواهد بود.

خانم انصاری در ادامه گفت: پویش ختم ۱۴ هزار شاخه گل صلوات درپاسخ به اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه در جهت دفاع از شخصیت والای پیامبراسلام وهمچنین فعالیت گسترده مبلغین در فضای مجازی اعم از تولیدات محتوایی ، پاسخ به شبهات وروشنگری پیرامون مقابله با توطئه های مستکبرین از دیگر فعالیتهای مدرسه بوده است.