کد مطلب: 96363

غالب برنامه های آموزشی مدرسه علمیه فاطمه معصومه(س) هشتگرد در سامانه برخط مدرس ارائه می ‌شود

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲:۲۱

مدیر مدرسه علمیه‌ خواهران کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها هشتگرد با تاکید بر برگزاری کلاس های درس با دو روش برخط برای طلابی که امکانات کافی دارند و حضوری برای طلابی که امکانات کافی برای شرکت در مدرس را ندارند خبر داد.

خانم فتحی در گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر از کرج، اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا منجر به این شده است همه طلاب نتوانند از فراگیری دروس به صورت حضوری استفاده کنند ایشان اظهار داشتند که در مدرسه این بستر فراهم شده است تا طلاب بتوانند هم آنلاین و هم حضوری ترم پیش روی خودشان را بگذرانند.

وی ادامه داد: بر همین اساس کلاس های درس با سیستم های مجزا و اینترنت پرسرعت مجهز شده است تا اساتید و طلاب بتوانند از این بستر استفاده نمایند.

مدیر مدرسه علمیه‌ خواهران کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها هشتگرد یادآور شد: جهت رعایت موارد بهداشتی تب سنجی از طلاب هنگام ورود به فضای مدرسه صورت می گیرد و همه ملزم به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی می باشند.

وی با اشاره به خطر شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن افزود با هماهنگی های انجام شده، فضای داخل مدرسه بالاخص کلاس های درس و فضای اداری مدرسه هر چند روز یک بار ضدعفونی می شود.

خانم فتحی در انتها با بیان این که تمام موارد فوق از ابتدای شروع ترم این سال تحصیلی رعایت شده خاطر نشان کرد: استفاده از سیستم ها برای شرکت در کلاس های برخطِ سامانه مدرس، به مدد الهی تا پایان امتحانات و ریشه کن شدن ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.