کد مطلب: 95154

امضای تفاهم‌نامه فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه معصومه سلام الله علیها با کمیته امداد امام خمینی

دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷:۵۰

با توجه به آموزه‌های دینی و بر پایه حدیث شریف پیامبر اسلام که ان المومنین کجسد واحد و در جهت ارتقای سطح فرهنگی مدد جویان کمیته امداد و بهره مندی از ظرفیت طلاب و مبلغات، تفاهم نامه میان این دو نهاد موثر در جامعه منعقد شد.

خانم فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار کوثر از کرج اظهار داشت: با توجه به آموزه‌های دینی و بر پایه حدیث شریف پیامبر اسلام که ان المومنین کجسد واحد و در جهت ارتقای سطح فرهنگی مدد جویان کمیته امداد و بهره مندی از ظرفیت طلاب و مبلغات، تفاهم نامه میان این دو نهاد موثر در جامعه منعقد شد.

وی در جلسه ای که با حضور مسئولان فرهنگی کمیته امداد در مدرسه علمیه برگزار شد، گفت طبق مفاد این تفاهم نامه موضوع های، بهره مندی حداکثری مددجویان از برنامه‌های فرهنگی حوزه، استفاده از طلاب و مبلغات در برگزاری روضه های خانگی، ارائه خدمات مددکاری فرهنگی و توسعه آموزش های قرآنی مطرح گردید.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه معصومه سلام الله هشتگرد تصریح کرد: همکاری با کمیته امداد در جهت توسعه فرهنگ خیر و احسان و ترویج سنت های حسنه و برگزاری رویدادها و پویش های نیکوکاری و حتی برگزاری دوره های آموزشی برای مددجویان از موضوعات دیگر این تفاهم نامه است.

وی در ادامه بيان داشت: کمیته امداد نیز متعهد گردید مکان دوره ها را مهیا نموده و گزارشی از عملکرد مربی دوره ارائه داده و افراد مستعد را برای تحصیل در حوزه معرفی نماید.

خانم فتحی در پایان اظهار داشت: همکاری دو نهاد کمیته امداد و حوزه‌ علمیه خواهران در جامعه می تواند به عنوان ظرفیت ارزشمند فرهنگی، از ناهنجاری های اجتماعی کاسته و در جهت التیام خانواده‌های آسیب دیده گام های موثری را بردارد.