کد مطلب: 93396

امتحانات پایان ترم طلاب مدرسه علمیه کریمه اهل بیت هشتگرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است

چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۷:۴۵

مدیر مدرسه علمیه‌ خواهران کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها هشتگرد با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی از برگزاری امتحانات پایان ترم سال تحصیلی 98_99 با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم فتحی با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن امتحانات پایان ترم در این ایام سبب شد مدرسه با تمام توان در خصوص فاصله گذاری اجتماعی و رعایت موارد بهداشتی به منظور حفظ سلامتی طلاب گام بردارد.

وی یادآور شد: جهت رعایت فاصله گذاری، هر طلبه ملزم به همراه داشتن ماسک و دستکش شد.

وی با اشاره به خطر شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن افزود: جهت رعایت موارد بهداشتی با هماهنگی های صورت گرفته با بسیج طلاب و مشارکت طلاب برادر فضای داخل مدرسه، سالن امتحانات و فضای اداری مدرسه بعد از برگزاری هر امتحان ضدعفونی می شود.

مدیر مدرسه علمیه کریمه اهل بیت هشتگرد ادامه داد: در راستای رعایت هر چه بهتر پروتکل های بهداشتی، تجهیزات دیگری از قبیل ژل ضدعفونی، ماسک نیز برای طلاب فراهم شده است تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند.

خانم فتحی در انتها با بیان این که تمام موارد فوق از ابتدای امتحانات پایان ترم این سال تحصیلی رعایت شده خاطر نشان کرد: همین روند در رعایت پروتکل بهداشتی، به مدد الهی تا پایان امتحانات و ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.