کد مطلب: 93289

به مناسبت آغاز دهه کرامت؛

پویش فرهنگ عفاف و حجاب توسط طلاب مدرسه علیمه فاطمه معصومه(س) هشتگرد برگزار شد

یکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۳:۱۲

مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه معصومه(س) هشتگرد از برگزاری پویش فرهنگ عفاف و حجاب توسط طلاب خواهر این مدرسه به مناسبت دهه آغاز دهه کرامت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم فتحی با بیان اینکه دهه کرامت فرصتی برای تقویت فرهنگ حجاب و عفاف است، اظهار داشت: شان و مقام حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از سلاله مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها که هم نام ایشان بوده و جایگاه شفاعتی نیز همچون بی‌بی دو عالم دارد، سبب گردید تا مسئولان و طلاب مدرسه علمیه علاوه بر برگزاری جشن ولادت این بانوی عظیم الشان در مدرسه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در راستای نشر حجاب شادی ولادت با سعادت این بانوی مجلله و روز دختر را با دختران شهر هشتگرد سهیم شوند.

وی در ادامه افزود: مسئولان مدرسه و طلاب در راستای نشر فرهنگ عفاف و حجاب ، با پک هایی حاوی شاخه های گل،شکلات و تراکت هایی با محتوای فضایل حضرت معصومه سلام الله علیها، حجاب و تبلیغ پذیرش، دختران شهر هشتگرد را تکریم نمودند.

خانم فتحی در ادامه اظهار داشت: مسئولان و طلاب مدرسه علمیه با در نظر داشتن هدف والای ترویج حجاب در روز ولادت این بانوی کریمه با در دست داشتن این پک های گل، دختران شهر هشتگرد را اکرام نهادند.

مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه معصومه(س) هشتگرد در پایان خاطر نشان کرد: این پویش همگانی مدرسه علمیه بازتاب و استقبال و واکنش های وصف ناشدنی از سوی دختران شهر و خانواده‌های ایشان را به دنبال داشت.