کد مطلب: 91745

معاون امور بانوان نمایندگی آستان قدس در استان البرز:

۷۰۰۰ سبد مواد غذایی توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز تهیه شد

پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴:۱۲

معاون امور بانوان نمایندگی آستان قدس در استان البرز گفت: هفت هزار سبد مواد غذایی توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز در لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب و در راستای اجرای رزمایش مواسات تهیه شده است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم شکریان در آیین رزمایش مواسات که به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: رسالت خادم یاران در استان‌ها کمک‌رسانی به مردم و نیازمندان در مواقع مختلف است.

وی افزود: با شیوع بیماری کرونا در کشور این خادم‌یاران در استان به فعالیت‌های مختلف پرداختند که از جمله آن‌ها می توان به تولید 500 هزار ماسک و توزیع بین مراکز در مانی و  امدادی اشاره کرد.

معاون امور بانوان نمایندگی آستان قدس در استان البرز بیان کرد: از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این راستا می‌توان به دلجویی و تشکر از کادر درمانی در 18 بیمارستان در سراسر استان اشاره کرد که در کنار آن از بیماران کرونایی و غیر کرونایی در آن بیمارستان‌ها عیادت و 4 پرس غذای گرم نیز بین آن‌ها توزیع شد.

خانم شکریان با بیان اینکه تولیت آستان قدس رضوی و خادم‌یاران در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری رزمایش مواسات و کمک مومنانه طرح سفره مهربانی با نام امام مهربانی برگزار کردند، تصریح کرد: با تامین اعتبار از سوی آستان قدس رضوی دو هزار و 500 سبد کالا تهیه شد و 4 هزارو 500 سبد دیگر نیز با کمک خیرین، خادم یاران و مسئولان استان تهیه شد که جمعا 7 هزار سبد غذایی در قالب رزمایش مواسات توسط نمایندگی آستان قدس رضوی تهیه و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی افزود: این بسته های معیشتی به عنوان تبرک آستان مقدس رضوی میان خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود و محدوده توزیع آن تمام بخشهای استان البرز خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان 20 هزار پرس غذای گرم و 20 راس گوسفند تهیه، ذبح و بین نیازمندان توزیع شد، خاطرنشان کرد: این کمک‌ها در 13 شهر و شهرستان استان با محور ائمه جمعه هر شهرستان توسط خادم یاران توزیع می‌شود.