کد مطلب: 9164

همایش بصیرت افزایی بانوان درباره انتخابات برگزار شد

همایش بصیرت افزایی بانوان درباره انتخابات برگزار شد

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۲۵:۴۵

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران: همایش بصیرت افزایی بانوان درباره انتخابات با حضور بیش 850 نفر از اقشار مختلف بانوان استان البرز یکشنبه 19/3/1392 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی: همایش بصیرت افزایی بانوان درباره انتخابات با حضور بیش 850 نفر از اقشار مختلف بانوان استان البرز از جمله مسئولین و طلاب مدارس علمیه خواهران، بسیج محلات، جامعه ورزشی و ... ، با سخنرانی آقای صفار هرندی وزیر سابق فرهنگ وارشاد اسلامی در تالار شهیدان نژاد فلاح با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران و امور بانوان فرمانداری استان البرز، یکشنبه 19/3/1392  برگزار گردید.
در آغاز برنامه مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز حجت الاسلام والمسلمین ایمانی، پس از خوش آمد گویی و خیر مقدم به شرکت کنندگان در همایش، از حضور فعال و چشمگیر مسئولین و طلاب مدارس علمیه خواهران تجلیل و قدردانی کرد.
ایشان در ادامه به حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای تاکید نموده، و شرکت در انتخابات را در راستای حمایت از اصل نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا، وظیفه دینی و ملی خواند.
در ادامه برنامه، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای صفار هرندی، به ایراد سخنرانی پرداخت.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تبیین اهداف دشمن از مخدوش نمودن انتخابات و تلاش برای عدم حضور مردم پای صندوق های رای،در کشور اظهار داشت: دشمن از طریق رسانه های تحت کنترل خود و تبلیغ در حوزه های مختلف در صدد کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات بود و در واقع می خواست با عدم حضور مردم پای صندوق های رأی، عدم مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در نظر مردم را  مدعی به اثبات برساند.
وی در ادامه تصریح کرد: دشمن در صدد بود فاصله میان دولت و مردم اتفاق افتد، به همین دلیل در رسانه ها تبلیغ می کرد که ما با دولت شما مشکل داریم با شما مردم مشکلی نداریم.
آقای صفار هرندی در بیان علت عدم هماهنگی و همسویی ملت ایران با تبلیغ دشمنان گفت: چرا مردم با تمام مشکلاتی که وجود دارد، هنوز با حکومت هماهنگ اند؟ چون مردم با هوشیاری دریافته اند، ملت هایی که اسیر چنین ترفندهایی شدند و در این دام گرفتار شدند، احساس خسارت کرده اند.
مردم مشاهده کردند، در کشور هایی که میان مردم و حکومت فاصله افتاده در نهایت رژیم های خود کامه در کشور مسلط شده و امید کشور مختل گردیده است.
وی در ادامه سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: هیچ رئیس جمهوری اسطوره نیست. ما قرار است رئیس دولت انتخاب کنیم. رئیس جمهور باید دارای آنچنان مدیریتی باشد که بتواند از توانائی های دیگران استفاده کند. مدیری دارای سعه صدر که با چینش افراد واجد تفکر مبتنی بر اصول و مبانی دین اسلام و فکری همسو با یکدیگر، دولت را به سوی پیشرفت و شکوفایی هدایت نماید.
ایشان ویژگی های اصلح را 1-پایبندی به اصل اسلام 2-پابندی به اصل ولایت فقیه 3- کارآمد بودن کاندیدای ریاست جمهوری در راستای نیازهای کنونی کشور، برشمرد و در آخر به سوالات شرکت کنندگان درباره انتخابات پاسخ داد.

در حاشیه برگزاری همایش مدیریت حوزه علمیه خواهران ، امور بانوان فرمانداری ومدارس علمیه خواهران استان البرز محصولات فرهنگی خود را با موضوع انتخابات توزیع نمودند.