کد مطلب: 91352

انتخاب پژوهشگران حوزه علمیه شهید مطهری «ره» به عنوان منتخبان برتر مسابقه گروهی رشد

دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲:۲۹

معاون پژوهش حوزه علمیه شهید مطهری «ره» استان البرز، از برگزیده شدن تحقیقات پژوهشگران حوزه علمیه شهید مطهری «ره» در هفتمین سری مسابقات گروهی رشد خبر داد.

خانم زهرا بیات در گفتگو با خبرگزاری کوثر، بیان داشت: در این فراخوان، طلاب پژوهشگر حوزه علمیه در دو گروه که مزیّن به نام های نسیم مطهر و منش مطهر بود، شرکت نمودند و هر دو گروه حایز رتبه شدند. تحقیق گروه نسیم مطهر با عنوان "تأثیر دعا در تحمل مشکلات خانوادگی با رویکردی بر صحیفه سجادیه" که توسط خانم ها معصومه لطافت، زهره ساده و لیزا قلی پور به راهنمایی استاد گرانقدر سرکار خانم اکرم السادات موسوی، انجام شد حایز رتبه شایسته تقدیر کشوری گردید. هم چنین گروه منش مطهر با حضور خانم ها رویا فارسی، مهسا افشار، عترت سادات امام پور، الهام مرادی و ندا مال اسد به راهنمایی استاد ارجمند خانم شهره شریفی تحقیقی با عنوان "تأثیر دعا در تربیت انسان با رویکردی بر سبک زندگی رضوی" به رشته تحریر درآورده و رتبه منتخب کشوری را از آنِ تحقیق خود نمودند.

خانم بیات، ضمن تبریک به این عزیزان در ادامه گفت: ویژگی مسابقات رشد، ترویج فرهنگ پژوهش گروهی در موضوعات کاربردی با هدف برقراری تعامل سازنده میان چند پژوهشگر برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن است و به حمدلله پژوهشگران حوزه علمیه شهید مطهری «ره» در این عرصه خوش درخشیدند.

معاون پژوهش حوزه علمیه شهید مطهری «ره» در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمام پژوهشگران عرصه علوم دینی، بیان نمود ان شاء الله در فراخوان رشد هشتم نیز شاهد حضور پررنگ و سازنده طلاب پژوهشگر در موضوعات کاربردی روز با هدف بهبودی اوضاع کنونی جامعه در مسائل عقیدتی و خانوادگی و ... خواهیم بود.