کد مطلب: 91186

مدیر مدرسه خبر داد؛

راه اندازی نشریه علمی _ پژوهشی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر

چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸:۰۳

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر از تهیه و تدوین نشریه علمی – پژوهشی ( الکترونیکی) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم انصاری با توجه به منویات رهبر معظم  انقلاب بیان کرد:  تلاش غرب در ترویج سبک زندگی غربی در ایران زیان‌ های بی‌جبران اخلاقی، اقتصادی و دینی و سیاسی به کشور و ملت زده است. یکی از مهم ‌ترین چالش ‌های جمهوری اسلامی ایران، دوگانگی تجدد و سنت است. ایشان هم به‌گونه دیگری تعبیر می ‌کنند، از زمانی که تجدد در ایران راه پیدا کرد، یکی از سوگیری ‌ها و هدف‌گیری ‌هایش سنت‌های دینی بوده است که یک مقابله‌ ای را ایجاد کرد بین تجددگرایان و سنت‌گرایان و دین گرایان .
 
وی افزود: بیانیه گام دوم دارای آموزه ای جامع و کامل است، نکته آن است که به ‌صورت شفاف آرمان بزرگی را برای انقلاب اسلامی با عنوان «ایجاد تمدن نوین اسلامی» بیان می ‌کند.
 
خانم انصاری تصریح کرد: به‌ عبارتی هدف غایی انقلاب اسلامی ایران را ایجاد تمدن نوین اسلامی بیان می ‌کنند، تمدن نوین اسلامی در جمله رهبر انقلاب با این تعبیر آمده است که انقلاب اسلامی اینک وارد دومین مرحله خودسازی، جامعه ‌پردازی و تمدن‌سازی شده است.
 
وی تاکید کرد: عزیزان از انقلاب خود حراست و آن را هرچه بیشتر به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است، نزدیک کنید.
 
در همین راستا مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر تدوین نشریه علمی – پژوهشی ( الکترونیکی) را با هدف تقویت ایجاد انگیزه و عملیاتی نمودن سخنان گوهر بار رهبر فرزانه انقلاب را از فعالیتهای موثر خانواده علم پژوهان دانست.