کد مطلب: 88795

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز:

رمز تداوم انقلاب اسلامی در تبعیت از ولایت فقیه است/ولايت فقيه تنها راه براي حرکت جوامع به سمت عدالت اجتماعي

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷:۳۳

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز وحدت در تمدن اسلامی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: رمز تداوم انقلاب اسلامی در تبعیت از ولایت فقیه است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، حجت الاسلام والمسلمین  محمد مهدی طاهر در گفتگو با خبرگزاری کوثر ضمن تبريك به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانه شکوه و عظمت و اقتدار نظام دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی شکل گرفت که تاریخ سیاسی و فرهنگی جهان را سکولاریزه کرده بودند یعنی خبری از دینمداری و ارزش مداری در دنیا وجود نداشت.

وی با اشاره به آیه شریفه « وَ نُريد ان نمُنُّ عَلَي‌الذينَ استُضعِفُوا فِي‌الارضِ وَ نَجعَلَهُم أَئمَّه وَ نَجعَلَهُم الوارثين » افزود: امت هوشیار و بیدار اسلامی می داند كه رمز تداوم انقلاب اسلامی و راه عبور از مشكلات فراروی كشور در تبعیت از ولایت فقیه و حفظ وحدت و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز با بیان اینکه پايداري و عشق ملت ايران به آرمان‌هاي بلند الهي، امام (ره) و خط نوراني ولايت و امامت و ايستادگي بي‌نظير ملت پيام انقلاب منتقل و دل‌ها بيدار شده است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران اثبات کرد که نظريه حکومتي اسلام و تئوري ولايت فقيه، تنها راه براي حرکت جوامع به سمت پيشرفت حقيقي و عدالت اجتماعي است. 

وی با بیان اینکه 22 بهمن امسال با نام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مزین گشته و مردم ایران با داغی بر دل و اعلام انزجار از دشمنان ملت با گام های استوار و با اتحاد اربعین او را برگزار خواهند کرد، تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه اعلام حمايت همه جانبه از مظلومان و پشتيباني از حرکت‌هاي ضد ظلم، فجايع خونبار آمريکا و غده سرطاني خاورميانه، رژيم غاصب صهيونيستي و هم‌پيمانان شيطان در فلسطين، عراق، افغانستان، لبنان و ديگر مناطق جهان که دستاوردي جز آغشته شدن دستان آن ها به خون مسلمانان ندارد را به شدت محکوم مي‌نمايند.

حجت الاسلام والمسلمین طاهر ترویج فرهنگ استکبار ستیزی، عدم وابستگی و سلطه پذیری، استقلال در تمامی ابعاد، ترویج حیات مجدد اسلام ناب محمدی و ایجاد وحدت تمدن اسلامی را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

وی با بیان اینکه امروزه بیداری اسلامی و حرکت های انقلابی بسیاری را در کشورهای اسلامی شاهدیم که به علت خلأ رهبری و احد با مشکل مواجهند، تأکید کرد: وحدت کلمه و تبعیت از اصل ولایت فقیه رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران است.

وی تأثیر جمهوری اسلامی ایران بر راهبرد قدرت جهانی را از دیگر دستاوردهای انقلاب نام برد و خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی با توکل بر خدا و مدیریت و تدابیر ولی فقیه خود نقش مؤثری را در تصمیم گیری های دنیا بازی می کند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در پایان ضمن دعوت از مردم شریف استان البرز جهت حضور در راهپيمايی بزرگ يوم‌الله 22 بهمن خاطر نشان کرد: طلاب حوزه های علمیه خواهران استان البرز همچون گذشته دوشادوش ملت فهیم ایران با هوشمندی و موقعیت شناسی در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن شرکت می‌کنند.