کد مطلب: 87864

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز:

بانوان طلبه نقش موثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارند

یکشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۵۳

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: امروزه نقش بانوان طلبه برای واکاوی راه حل های بنیادین و کاربردی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه مسائل زنان و تقویت جایگاه والای مادران در تربیت فرزندان آینده ساز، بسیار موثر است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم نجم الدینی در نشست بصیرتی که در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) کرج برگزار شد، اظهار داشت: امروزه نقش بانوان طلبه برای واکاوی راه حل های بنیادین و کاربردی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه مسائل زنان و تقویت جایگاه والای مادران در تربیت فرزندان آینده ساز موثر می باشد.

وی افزود: در جامعه علمی ما اخلاق پژوهشگری، امانتداری و روحیه حقیقت جویی از بایسته های عرصه پژوهش است.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز تصریح کرد: نگاه به پژوهش باید نگاه دالانی و عمیق بوده تا حقایق مکشوف شده و راه گشای مشکلات باشد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب با مخاطبان خاص و عام در قالب هفت موضوع و مخاطبان اخصی مانند صدا و سیما، سازمان تبلیغات و شورای اسلامی در زمینه پیاده سازی و موضوع سبک زندگی است.

خانم نجم الدینی در پایان خاطر نشان کرد: امید است روحیه پژوهش محوری با نگاه تولید علم و اتاق فکر افق روشنی برای نسل حاضر و آینده باشد.