کد مطلب: 87620

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله:

مسیر الهی شهید سلیمانی توسط جوانان مؤمن در جهان اسلام دنبال می‌شود

دوشنبه ۲۳ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۵۱

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ سپاه حضرت محمد رسول الله گفت: مسیر الهی شهید توسط جوانان مؤمن و انقلابی در جهان اسلام پیگیری می‌شود و هیچ نقشه‌ای سد حرکت حق طلبانه جبهه مقاومت نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، سردار حسین اسداللهی در نشست بصیرتی با حضور طلاب خواهر مدرسه علمیه کوثر شهرستان فردیس در حسینیه این مدرسه اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب عزتمندانه الهی و شجاعت آفرین حماسه کربلای حسینی (ع) بودند که بعنوان الگوی مبارزه و تسلیم ناپذیری در برابر جبهه استکبار در ذهن‌ها و قلوب مردم مستضعف و آزادی خواه جهان ماندگار شدند.

وی در این مراسم با اشاره به شخصیت والای شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: وجود سردار سلیمانی چند برکت بزرگ در خود داشت که مهمترینش، بازدارندگی در مقابل نظام سلطه، دور کردن سایه جنگ از سر کشور و همچنین ایجاد وحدت در محور مقاومت بود.

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ سپاه حضرت محمد رسول الله دلاوری‌های سردار سپاه اسلام را برجسته خواند و گفت: شاهکارهای تاثیرگذار حاج قاسم سلیمانی در سوریه، یمن، لبنان، عراق، لیبی و ... برای همگان ملموس و مشهود است.

وی تصریح کرد: مسیر الهی شهید توسط جوانان مؤمن و انقلابی در جهان اسلام پیگیری می‌شود و هیچ نقشه‌ای سد حرکت حق طلبانه جبهه مقاومت نخواهد شد.

سردار اسداللهی در پایان خاطر نشان کرد: انتقام شجاعانه سپاه راهبرد اساسی بود که توسط رهبر حکیم انقلاب  به شایستگی اجرا شد و دشمنان را خوار و ذلیل و بار دیگر ثابت کرد تنها را عزت اقدام شجاعانه و مومنانه است.