کد مطلب: 87589

دیدار مدیر و معاونان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) با فرمانده سپاه استان البرز

یکشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۱۳

مدیر و معاونان حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) کرج به منظور حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمانده سپاه استان البرز دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج ، خانم انصاری مدیرحوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) کرج به همراه جمعی از معاونان این حوزه به منظور حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با  سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار مدیرحوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) کرج با اشاره به اینکه سردار سلیمانی همواره در قلب مومنین و آزادی خواهان جهان خواهد ماند، گفت: شهادت فرماندهان مقاومت از جمله سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش جبهه اتحاد و مقاومت را روز به روز مستحکم تر و پربارتر خواهد کرد.

مدیرحوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) کرج در ادامه تصریح کرد :  افرادی که با ایجاد جو روانی و غیر عاقلانه نمایش اقتدار مردم شهید پرور را دچار نابسامانی کرده و با دشمن قسم خورده این مرز و بوم همراهی می­نمایند بدانند تا زمانی که این کشور در سایه سار رهبری فرزانه انقلاب هدایت میشود هرگز نمیتوانند اذهان عمومی ملت را در راستای خدمات ارزنده سپاه پاسداران و درجهت اهداف نابخردانه خود دچار انحراف نمایند.

وی افزود : سردار حاجی زاده سرباز سرافراز انقلاب امروز در عرصه امتحان عظیم خداوند متعال نشان داد با انفاق آبرو و بذل جان در این سالهای پر از التهاب و دشمنی مزدوران آمریکائی وصهیونیستی پرچم اقتدار همواره تا ظهور حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا به اهتزاز خواهد نشست.

خانم انصاری خاطر نشان کرد : طلاب حوزه های علمیه خواهران ضمن محکومیت حضور نامشروع وسلطه جویانه آمریکا در کشورهای منطقه خاو میانه خروج مزدوران شیطان صفت را مطالبه می­کنند.