کد مطلب: 87171

بیانیه مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

شنبه ۱۴ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۵۷

مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز در بیانیه ای، شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس جانشین حشدالشعبی عراق و دیگر شهیدان مقاومت را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج ، مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز در بیانیه ای، شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس جانشین حشدالشعبی عراق و دیگر شهیدان مقاومت را تسلیت گفت.

 

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ الْمُؤْمِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدیلاً» احزاب؛ ۲۳

سردار سپهبد شهید سلیمانی پس از یک عمر مجاهدت وایثار خالصانه مزد خود را از خداوند متعال دریافت کرد.سردار سلیمانی سرباز ولایت و وطن بود، سالها برای امنیت ما جنگید تا به عنوان نماد مقاومت و امنیت بر دل و جان ولایت مداران و وطن دوستان کتیبه شود.

بی تردید خوشحالی یا ناراحتی افراد در فقدانش سنگ محک مناسبی برای وطن دوستی یا وطن فروشی آنان است.

ایشان در عین صلابت ، بسیار مهربان،استراتژیستی ماهر و فرمانده ای بی نظیر بود ، او باشخصیت کاریزمایی خود نیروی سپاه قدس را با نظم ،انضباط و سازماندهی خوب پایه گذاری و ساماندهی نمود و توانست با کمک دیگر همرزمانش به محور مقاومت حیات و جانی تازه ببخشد. یقینا خون پاک او تعیین کننده مرز و جغرافیایی تازه در عرصه خاور میانه وجهان پسا سلیمانی ها خواهد بود.

راه این شهید والامقام با شهادت وی نه تنها پایان نخواهد یافت بلکه رهروان پرشماری در مسیر او گام برمی دارند و دشمنان اسلام بدانند که شهادت سردار سلیمانی باعث تزاید انگیزه در تداوم خط مقاومت و تسریع در آزادی قدس شریف و خط پایانی بر نظام جعلی اشغالگر و سلطه آنها در خاورمیانه خواهد بود. و به یقین دلبستگان او #انتقام_سختی را از بانیان این جنایت خواهند گرفت.

قطعاً خون این شهید والامقام تنومندی بیشتر درخت انقلاب اسلامی و آگاهی بیش از پیش مظلومان را در پی خواهد داشت و مجاهدین جبهه انقلاب اسلامی را برای گرفتن انتقام خون شهدای مظلوم، مصمم‌تر می‌نماید.

سردارسلیمانی نشان داد که تنها راه رسیدن به فلاح و رستگاری در دنیا و آخرت، حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشأن با پیروی از ولایت‌فقیه است.

مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز این مصیبت عظمی را به ساحت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر عظیم الشان و خانواده محترم ایشان و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه باری‌تعالی اجر و صبر برای‌شان مسئلت می‌نماید.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز