کد مطلب: 86661

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز :

امروزه نقش بانوان طلبه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر می باشد

یکشنبه ۸ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۲۹

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت : امروزه نقش بانوان طلبه برای واکاوی راه حل های بنیادین و کاربردی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه مسائل زنان و تقویت جایگاه والای مادران در تربیت فرزندان آینده ساز موثر می باشد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج ، خانم نجم الدینی در نشست بصیرتی که در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) کرج برگزار شد ، اظهار داشت : امروزه نقش بانوان طلبه برای واکاوی راه حل های بنیادین و کاربردی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه مسائل زنان و تقویت جایگاه والای مادران در تربیت فرزندان آینده ساز موثر می باشد.

وی افزود : در جامعه علمی ما اخلاق پژوهشگری ، امانتداری و روحیه حقیقت جویی از بایسته های عرصه پژوهش است .

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز تصریح کرد : نگاه به پژوهش باید نگاه دالانی و عمیق باشد تا حقایق مکشوف شده و راه گشای مشکلات باشد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب با مخاطبان خاص و عام در قالب هفت موضوع و مخاطبان اخصی مانند صدا و سیما، سازمان تبلیغات و شورای اسلامی در زمینه پیاده سازی و موضوع سبک زندگی است.

خانم نجم الدینی در پایان خاطر نشان کرد : امید است روحیه پژوهش محوری با نگاه تولید علم و اتاق فکر افق روشنی برای نسل حاضر و آینده باشد.