کد مطلب: 8375

نشست مبلغات طرح امین، رحمت، صالحین و ممتازین در استان البرز برگزار شد.نشست مبلغات طرح امین، رحمت، صالحین و ممتازین در استان البرز برگزار شد.

نشست مبلغات طرح امین، رحمت، صالحین و ممتازین در استان البرز برگزار شد.

سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۶:۲۲

نشست مبلغات طرح امین، رحمت، صالحین و ممتازین 10/12/1391 در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان البرز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی: نشست مبلغات طرح امین، رحمت، صالحین و ممتازین 1391/12/10در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان البرز برگزار گردید.
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز با اشاره به ضعف در تبلیغ پذیرش در استان البرز در سال گذشته با مخاطب قراردادن افراد حاضر گفت: راه کار های خود را در این زمینه بیان کنید.
حجت الاسلام و المسلمین آقای جمالی مدیریت ساماندهی و نظارت استان البرز در تبیین یکی از راه کارها ابراز کرد: امروزه مشکل جامعه ما جهل و عدم علم نیست بلکه در مقام عمل مشکلاتی وجود دارد. ما در نظام آموزشی حوزه قرار است داوطلبانی را جذب کنیم که با انگیزه دینی و نه با انگیزه مالی در پذیرش شرکت کنند.
وی افزود: با توجه به محدودیت زمان، تبلیغی که در این راستا باید انجام شود مستلزم حضور شما در میدان تبلیغ است.
ایشان در پاسخ به سوال یکی از مبلغات که آیا حذف آزمون کتبی به قداست حوزه صدمه نمی زند، اظهار داشت: آزمون کتبی حذف شده است ولی آزمون رفتاری به قوت خود باقی است.
ایشان در ادامه به رسالت اصلی حوزه های اشاره نمود و خاطرنشان کرد: همچنین ساختار حوزه از قدیم الایام مبنای مدرک گرایی نبوده است. بلکه هدف اصلاح جامعه است که در فضای آموزشی و پرورشی حوزه  صورت می گرفته است.
در ادامه مربیان و مبلغات حاضر نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

    اخبار مرتبط