کد مطلب: 24284

نشست مبلغات با محوریت جذب و پذیرش حوزه علمیه خواهران در استان البرز برگزار شد

نشست مبلغات با محوریت جذب و پذیرش حوزه علمیه خواهران در استان البرز برگزار شد

چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۵:۱۴

عامل پیروزی و پایداری انقلاب اسلامی در کشور ما سه اصل دین الهی، رهبر الهی و مردم الهی است.

نشست مبلغات با محوریت جذب و پذیرش حوزه علمیه خواهران در استان البرز برگزار شد

به گزارش معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان البرز، زهرا رحیمیان نشست مبلغات با محوریت جذب و پذیرش حوزه علمیه خواهران با حضور خانم چگینی مسئول بسیج زنان استان، مسئولان دفاتر بسیج جامعه زنان استان و اعضای کارگروه تبلیغ مدارس علمیه در محل سالن اجتماعات مدیریت استان برگزار گردید.

ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در این نشست به عامل پیروزی انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: عامل پیروزی و پایداری انقلاب اسلامی در کشور ما سه اصل دین الهی، رهبر الهی و مردم الهی است.

وی با اشاره به هدف مشترک فتنه  گران در سال 88، جریان تکفیری داعش در منطقه و جریان انحرافی سید صادق شیرازی تصریح کرد، دشمنان اسلام ناب محمدی، هدفی جز القای اسلام سازش کار با استکبار و تضعیف مفاهیم و آموزه های دینی را ندارند.

 وی افزود: حوزه علمیه وظیفه دارد با بسترسازی لازم جهت تربیت طلاب عالمه و فاضله و با ترویج مفاهیم بلند دین اسلام توطئه های چنین جریان ها و اتفاق هایی را با ابزار روشنگری و آگاهی بخشی به اذهان عمومی، خنثی نماید.

وی در ادامه به حاضران در نشست برای جذب حداکثری در پذیرش تأکید کرد و خاطرنشان کرد: طلاب عمارهای زمان هستند و جذب حداکثری از میان بانوان علاقمند به تحصیل علوم دینی، موجب می شود پس از فراگرفتن مفاهیم دینی در حوزه های علمیه خواهران، هر طلبه خود به عنوان مبلغ دین در موضوعات مختلف با توجه به نیازهای روز جامعه نقش آفرینی نماید.

در ادامه زهرا رحیمیان شرح وظایف مبلغات و حاضران در جلسه را در خصوص تبلیغ پذیرش سال تحصیلی پیش رو را قرائت کرد.