کد مطلب: 23561

نشست بصیرت افزایی در مدرسه علمیه حضرت فاطمه معصومه برگزار شد

نشست بصیرت افزایی در مدرسه علمیه حضرت فاطمه معصومه برگزار شد

پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶:۴۴

شرکت حداکثری در انتخابات ،انتخاب فرد اصلح و توجه کردن مسئولان به نفوذ موریانه ای دشمنان،سه مولفه مهم و قابل توجه در انتخابات است.

نشست بصیرت افزایی در مدرسه علمیه حضرت فاطمه معصومه برگزار شد.

به گزارش رابط خبری مدرسه فاطمه معصومه(س)، نشست بصیرت افزایی در مدرسه علمیه حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور خانم نظری کارشناس مسایل سیاسی برگزار شد.

وی در آغاز نشست با اشاره به ایام الله دهه فجر خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 جهان متحول شد، در واقع معادلات جهانی به هم ریخت. قبل از انقلاب اسلامی دو قطب شرق و غرب در جهان حاکم بود اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  مردم متوجه شدند که می توان با ایمان در مقابل مستکبران جهان ایستاد. یکی تاثیرات انقلاب اسلامی این است که موج اسلام خواهی را به سراسر جهان صادر کرد.

وی افزود:« این انقلاب اسلامی کف کار است همانگونه که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: ما انقلاب کردیم، تا مقدمه ظهور حضرت مهدی (عج) باشد . بنابراین کف کار ما حکومت انقلاب اسلامی است و سقف کار ما تشکیل حکومت  حضرت مهدی (عج) است.» و برای رسیدن به تمدن نوین اسلام باید نظام سازی اسلامی داشته باشیم و یعنی در کنار انقلاب سیاسی انقلاب فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی اسلامی داشته باشیم.

وی در پایان بایسته های انتخابات پیش رو، را از منظر مقام معظم رهبری،شرکت حداکثری در انتخابات ،انتخاب فرد اصلح و توجه کردن مسئولان به نفوذ موریانه ای دشمنان برشمرد.