کد مطلب: 23280

همایش پیوند های آسمانی ویژه طلاب متاهل برگزار گردید.

همایش پیوند های آسمانی ویژه طلاب متاهل برگزار گردید.

سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۹:۱۳

همایش پیوندهای آسمانی با همکاری حوزه علمیه خواهران استان البرز و مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار گردید.

همایش پیوند های آسمانی ویژه طلاب متاهل برگزار گردید.

   به گزارش نرگس انصاری ،معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز: همایش پیوندهای آسمانی با همکاری حوزه علمیه خواهران استان البرز و مرکز خدمات حوزه های علمیه  در محل سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی کرج برگزار گردید.

در این همایش که در قالب  کارگاه آموزشی،  5 ساعت به طول انجامید ، 50 نفر از طلابی که در سال 95-94 زندگی مشترک را آغاز نمودند، شرکت کردند.

نرگس انصاری : در خصوص ضرورت برگزاری این کارگاه با رویکرد مهارتهای ارتباطی همسران اذعان داشت ما موظف هستیم تا جایی که می توانیم با آموزش مهارتهای زندگی و سبک زندگی اسلامی به طلاب شاهد رشد و شکوفایی آنها در کانون خانواده باشیم. زیرا طلبه ای که آرامش دارد می تواند مبلغ توانمندی در جامعه باشد  و خود به عنوان الگوی موفق در پیشگیری از معضل طلاق موثر باشد .

   وی افزود:اکرم السادات موسوی، استاد و مشاور حوزه به ارائه و تبیین سرفصل های ضرورت آموزش مهارتهای زندگی، ،پیامدها و روش های مواجهه با خشم، مهارت حل مسئله و تصمیم گیری، مهارتهای ارتباط موثر، نقش رفتارهای کلامی و غیرکلامی در ارتباط، مهارتهای شروع و تداوم ارتباط،  تفاوتهای زن و مرد ، مهارت تفکر خلاق و اشاره به موانع موجود در پرورش خلاقیت در این کارگاه پرداخت.