کد مطلب: 22738

اختتامیه همایش جمعیت، سبک زندگی، خانواده در استان البرز برگزار شد

اختتامیه همایش جمعیت، سبک زندگی، خانواده در استان البرز برگزار شد

یکشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳:۲۵

حماسه نه دی تجلی و انعکاس واقعی شعار ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند است که باید یاد و خاطره آن در تاریخ برای همیشه بماند.

اختتامیه همایش جمعیت، سبک زندگی، خانواده در استان البرز برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز، در آغاز اختتامیه همایش جمعیت، سبک زندگی، خانواده به حماسه نه دی اشاره کرد و بیان داشت: حماسه نه دی تجلی و انعکاس واقعی شعار ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند است که باید یاد و خاطره آن در تاریخ برای همیشه بماند.

وی در بیان گزارش اجمالی از عملکرد استان درباره همایش جمعیت، سبک زندگی و خانواده گفت: امورات پژوهشی و سیاست گذاری های کلان از سوی مرکز قم تدوین می شود، اما اجرایی شدن آنها در شورای علمی پژوهشی استان که متشکل از اساتید و معاونان پژوهشی مدارس علمیه است، صورت می گیرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز ادامه داد: در شورای علمی پژوهشی با توجه به اهمیت موضوع افزایش جمعیت و تصحیح سبک زندگی در جامعه، مصوب شد تا همایشی با عنوان جمعیت، سبک زندگی، خانواده برگزار شود. لذا کرسی های آزاد اندیشی و نشست های علمی در مدارس نیز با همین عنوان برگزار شد.

وی افزود: 110 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد، البته اعتقاد دارم حوزه علمیه خواهران بیش از این در زمینه فعالیت های پژوهشی توانمندی دارد و حتی می تواند ستون های روزنامه های کشور را تسخیر کند.

وی در پایان از چاپ مقالات برتر در قالب کتاب خبر داد.