کد مطلب: 20776

کارگاه روش تحقیق در استان البرز برگزار شد

کارگاه روش تحقیق در استان البرز برگزار شد

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۶:۵۹

دانش پژوهی موفق است که بتواند مرز دانش ها را شناخته و در جمع میان محتوای علوم به شکل سالم و مبتنی بر وحی الهی ،توانمند باشد.

کارگاه روش تحقیق در استان البرز برگزار شد

کارگاه روش تحقیق ویژه معاونان پژوهش و اساتید راهنما و با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیزاده  در محل سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: در آغاز برنامه کارگاه، حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز به اهمیت پژوهش در موضوعات کاربردی و مسئله محور اشاره نمود و گفت: نتیجه علم آموزی طلاب در پژوهش و تحقیق هایی که ارائه می دهند، قابل مشاهده است.

وی در ادامه از تلاش مدیریت استان برای چاپ و نشر پایان نامه های کاربردی در قالب کتاب خبر داد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علیزاده با تبیین و تشریح شیوه انتخاب موضوع پایان نامه و واژه تحقیق گفت: دانش پژوهی موفق است که بتواند مرز دانش ها را شناخته و در جمع میان محتوای علوم به شکل سالم و مبتنی بر وحی الهی ،توانمند باشد.

شرکت کنندگان در این کارگاه همچنین با منابع تحقیقاتی و پیشینیه شناسی و سایت ها و کتابخانه های دیجیتالی و نرم افزار های مهم و شیوه جستجو در آنها آشنا شدند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علیزاده به توضیح فیش نویسی و فیش برداری و پردازش اطلاعات و چکونگی نقد متون تحقیقی و پژوهشی، پرداخت.