کد مطلب: 19747

شورای مدیران استان البرز برگزار شد

حوزه علمیه خواهران در صدد است دغدغه های نظام را بشناسد و در صدد رفع آنها باشد.

دوشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰:۱۳

شورای مدیران استان البرز با حضور مدیر ، معاونان مدیریت استان و مدیران مدارس علمیه، در محل مدیریت استان برگزار گردید.
شورای مدیران استان البرز برگزار شد
شورای مدیران استان البرز  با حضور مدیر ، معاونان مدیریت استان و مدیران مدارس علمیه، در محل مدیریت استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی: حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با تاکید برای،  برنامه ریزی و ایجاد زیر ساخت های لازم برای  رشد و ارتقای مهارتهای طلاب و دانش آموختگان تاکید نمودند و از کتاب های شهید مطهری به عنوان منابع غنی و مورد تایید برای استحکام فکری و بینشی طلاب در مقابل هجمه ی شبهات در موضوعات مختلف ، نام برد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز از مدیران درخواست کرد تا برنامه ریزی لازم جهت حضور حداکثری طلاب در مسابقاتی مانند آثار شهید مطهری، جشنواره قرآنی و دیگر برنامه هایی که مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار می کند، در مدارس علمیه ایجاد شود، چون شرکت در مسابقات یکی از راه های افزایش اطلاعات علمی مورد نیاز طلاب است.
وی اذعان داشت: حوزه علمیه خواهران در صدد است دغدغه های نظام را بشناسد و در صدد رفع آنها باشد.
وی در ادامه به ساخت کلیپ های دو یا سه دقیقه ای با عناوین پاسخگویی به شبهات در حوزه،  مختلف  در حوزه معرفی مفاهیم بلند دینی برای پخش در شبکه های تلویزیونی و انتشار در گستره فضای مجازی اشاره کرد و از ساخت فیلم خانواده های حوزوی با هدف معرفی خانواده هایی که بیشترین تعداد از فرزندان طلبه را پرورش دادند در آینده نزدیک خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در پایان برگزاری  همایش جمعیت، خانواده و سبک زندگی  در آبان ماه سال جاری یادآور شد و جهت تقویت آموزش پژوهش محور در مدارس به برگزاری روش مقاله نویسی و تحقیق در اواخر شهریور برای اساتید ،خبر داد.