کد مطلب: 18275

محمود خالقی چشم اندازهایش را در منصب جدید خود در نشست فصلی اساتید استان البرز تبیین نمود

محمود خالقی چشم اندازهایش را در منصب جدید خود در نشست فصلی اساتید استان البرز تبیین نمود

سه شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۱:۵۸

محمود خالقی معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران، در نشست فصلی اساتید که در استان البرز برگزار شد با بیان خاطره ای از امام خمینی (ره) به تقوای ایشان در تدریس اشاره نمود و بیان داشت: شیوه عمل و رفتار استاد در تربیت طلبه نقش مهمی دارد.
 محمود خالقی چشم اندازهایش را در منصب جدید خود در نشست فصلی اساتید استان البرز تبیین نمود
محمود خالقی معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران، در نشست فصلی اساتید که در استان البرز برگزار شد با بیان خاطره ای از امام خمینی (ره) به تقوای ایشان در تدریس اشاره نمود و بیان داشت:  شیوه عمل و رفتار استاد در تربیت طلبه نقش مهمی دارد.
وی در اولین سفر خود در جایگاه معاونت آموزش حوزه های علمیه ، به استان البرز درباره چشم اندازهای خود اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا جایگاه اساتید در مشارکت  دربرنامه ریزی های مبنایی مرکز قم در خصوص آموزش که در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد، ترمیم شود. چون این اساتید هستند که  از نزدیک با مشکلات مربوط به آموزش آشنا هستند و برای انتقال ادب،مسائل ارزشی، دانشی و بینشی را به طلاب دغدغه دارند.
محمود خالقی از تثبیت جایگاه اساتید دارای تجربه و سابقه  در نظام آموزشی حوزه علمیه خواهران خبر داد.
معاون حوزه های علمیه خواهران درباره برنامه ریزی برای ارتقای مهارت و فنون و تکنولوژی تدریس سخن گفت و خاطرنشان کرد، در صدد هستیم سایت جداگانه ای ویژه اساتید داشته باشیم.
در ادامه، جلسه مدیران با حضور معاون آموزش حوزه های علمیه محمود خالقی و مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز حجت السلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی و مدیران مدارس علمیه برگزار گردید و مدیران نظرها و مشکلات خود را در خصوص آموزش بیان کردند.
همچنین کمیسیون هایی با حضور اساتید در چهار محور کمیسیون تحصیلات تکمیلی، پذیرش و سنجش، امتحانات و ارزیابی و متون درسی و غیر حضوری با حضور مسئولان مربوطه از مرکز قم و اساتید برگزار شد که دستاورد کمیسیون ها توسط دبیران کمیسیون ، به اطلاع حاضران رسید.
گفتنی است در آغاز نشست فصلی اساتید از خانواده های حوزوی تجلیل شد و همچنین اساتید نمونه مدارس علمیه معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل آمد.