کد مطلب: 18229

از خانواده های حوزوی طلاب استان البرز تجلیل شد

از خانواده های حوزوی طلاب استان البرز تجلیل شد

دوشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴:۰۱

طی مراسمی از خانواده های حوزوی طلاب استان البرز که بیشترین تعداد از فرزندان طلبه را داشتند تجلیل به عمل آمد.
از خانواده های حوزوی طلاب استان البرز تجلیل شد
طی مراسمی از خانواده های طلاب استان البرز که بیشترین تعداد از فرزندان طلبه را داشتند در قالب طرح تجلیل از خانواده های حوزوی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی: حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز درباره طرح تجلیل از خانواده های حوزوی بیان داشت: در سرکشی ها و دیداری که با خانواده های طلاب با عنوان طرح تکریم طلاب داشتیم، با خانواده هایی آشنا شدیم که چهار تن از فرزندانشان طلبه بودند، به این ایده رسیدیم که در استان خانواده هایی هستند که بیشتر فرزندان آنها اعم از دختر و پسر در مسیر طلبگی و سربازی امام عصر «ارواحنا له الفداه» قدم گذاشته اند و در مسیر یادگیری و سپس ابلاغ مفاهیم بلند دینی سعی و تلاش می کنندکه نیاز است شناسایی و تجلیل شوند.
وی با اشاره به تاثیر رزق حلال در تربیت صحیح فرزندان خاطرنشان کرد: پدر و مادران این طلاب باید به عنوان الگوی خانواده های موفق در تربیت فرزند به جامعه معرفی شوند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: در این مراسم که برای نخستین بار در استان برگزار شد از سه خانواده حوزوی که به ترتیب دارای 9 ، 7 و 5 فرزند طلبه بودند با حضور آقای خالقی ، معاون آموزش حوزه های علمیه قم تجلیل شد.
هدف از اجرای این طرح شناسایی و معرفی خانواده های حوزوی در استان به عنوان الگوی تربیت صحیح فرزندان و بزرگداشت مقام والدین خانواده های حوزوی است.