کد مطلب: 17969

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با خانواده طلاب دیدار نمود

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با خانواده طلاب دیدار نمود

چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۴:۰۷

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی طی دیداری از خانواده طلابی که در زمینه علم آموزی، اخلاق و آداب طلبگی با وجود مشکلات و موانع موجود در مسیر زندگی حائز رتبه برتر شدند، تجلیل نمود.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با خانواده طلاب دیدار نمود
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز طی دیداری از خانواده طلابی که در زمینه علم آموزی، اخلاق و آداب طلبگی با وجود مشکلات و موانع موجود در مسیر زندگی حائز رتبه برتر شدند، به همراه مدیر و معاونان مدارس از آنها تکریم نمودند.
به گزارش روابط عمومی: در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی خانواده های طلاب، تاکید نمود: اگر طلاب خواهر در سطح استان در حال فعالیت و تلاش در مسیر ابلاغ مفاهیم بلند دینی هستند، به این دلیل است که خانواده طلاب در تمام مراحل حمایت خود را از آنها در این مسیر، دریغ نکردند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز اذعان داشت: اگر ما توانستیم در صد کوچکی از اهداف حوزه علمیه خواهران در استان را پیش ببریم، بیش از هر چیز مرهون حمایت های خانواده طلاب و تلاش مجدانه طلاب است.
وی با بیان برخی از مهم ترین وظایف طلاب خواهر درکنار تحصیل علوم دینی ادامه داد: اشتغال به امور آموزشی نباید طلاب را از پرداختن به امور اخلاقی بازدارد و ایفای وظایف آنها را در خانواده کم رنگ نماید.
ایشان تمسک به قرآن و اهل بیت علیهم السلام را از ضروریات اساسی زندگی طلاب دانست و استفاده از منابع تفسیری گوناگون به ویژه تفاسیر المیزان و تسنیم را توصیه نمود.
وی همچنین، لزوم برقراری ارتباط صمیمی، مشفقانه و مادرانه مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه با طلاب را مقدم بر روابط رسمی موجود در دیگر مراکز آموزشی دانست.
هدف از برگزاری طرح اکرام خانواده طلاب، ارتباط هر چه بیشتر مسئولان مدارس علمیه با خانواده های طلاب و بررسی مشکلات معیشتی طلاب و تکریم و دلجویی از طلابی که در شرایط سخت از مراحل زندگی نیز از تلاش و کوشش برای کسب معارف دینی و تهذیب اخلاق دست برنداشتند.
این جلسه با اهداء هدیه ای از سوی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز و مدیر مدرسه  علمیه مربوطه پایان یافت. اتمام خبر/.