کد مطلب: 17694

حضور طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا در کاروان راهیان نور

حضور طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا در کاروان راهیان نور

پنجشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰:۵۲

به گزارش رابط خبری مدرسه علمیه فاطمه الزهرا « سلام الله علیها» طلاب این مدرسه به کاروان راهیان نور پیوست.
حضور طلاب در کاروان راهیان نور
مدرسه علمیه فاطمه­ الزهرا (سلام­ا لله­ علیها)
 
به گزارش رابط خبری مدرسه علمیه فاطم ه­الزهرا (سلام­ا لله­ علیها)،طلاب مدرسه علمیه فاطمهالزهرا(سلام ­الله­ علیها) به مراهجمعی از خواهران مدارس علمیه استان البرز،درایام عید درقالب کاروانهای راهیان نور رهسپارمناطق عملیاتی جنوب کشورشدند.
 طلاب در این اردوی 4 روزه که به همت سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (علیه­السلام)استان البرز برگزار گردیده بود، در روز دوشنبه دهم فروردین ماه پس از حرکت از مقابل کانون جوانان سپاه استان البرز، واقع در میدان سپاه، راهی سرزمین «دوکوهه» شدند و شب را در پادگان شهید کلهر دو کوهه سپری نمودند.گفتنی است، در روز یازدهم فروردین ماه زیارت یادمان­ شهدا 8 سال دفاع مقدس آغاز شده و کاروان طلاب پس از عبور از اندیمشک و جاده شهید خرازی، از منطقه عملیاتی «شرهانی» و سپس یادمان شهید آوینی در منطقه عملیاتی «فکه» بازدید نمودند.
پس از آن، طلاب به منطقه «کانال کمیل و حنظله» رفته و سپس «معراج شهدای گمنام» را زیارت کردند. لازم به ذکر است، بازدید از منطقه اروند کنار و شهدای گمنام این یادمان، و سپس شلمچه و بازدید مجدد از معراج شهداء در برنامه زیارت روز چهارشنبه دوازدهم فروردین ماه کاروان قرار گرفت.
 طلاب خواهر ، در روز سیزدهم فروردین نیز پس از حضور در منطقه عملیاتی «طلائیه» و قرائت زیارت عاشورا در این نقطه ، به سمت هویزه رفته و به زیارت قبور شهدای هویزه از جمله شهید سید محمد حسین علم الهدی پرداختند.خاطر نشان می شود، بازدید کنندگان در این شب ها شاهد برگزاری رزمایش دفاع مقدس در این اردوگاه بودند.در پایان ، روز94/1/13، کاروان طلاب راهیان نور، مناطق عملیاتی جنوب کشور را به مقصد استان البرز ترک نمودند.