کد مطلب: 16882

جلسه معارفه موسس و هیات امنای جدید مدرسه علمیه بقیه الله برگزار گردید

جلسه معارفه موسس و هیات امنای جدید مدرسه علمیه بقیه الله برگزار گردید

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۰:۴۱

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی: در میان سیزده مدرسه علمیه در استان البرز مدرسه علمیه بقیه الله جایگاه ویژه ای دارد.
جلسه معارفه موسس و هیات امنای جدید مدرسه علمیه بقیه الله برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی: این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران، گیتی نوری زاده اردبیلی، مدیر مدرسه علمیه بقیه الله، حجت الاسلام والمسلمین عسگری، موسس جدید و تمامی اعضای هیات امنای جدید و مسئولان مدرسه علمیه بقیه الله برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی بیان داشت: استان البرز در حال حاضر 13 مدرسه علمیه دارد که تا مهر 1394 به 15 مدرسه علمیه خواهد رسید. در میان این 15 مدرسه علمیه دو مدرسه علمیه دارای ویژگی های خاص می باشد که یکی از آنها مدرسه علمیه برای سطح سه و دیگری مدرسه علمیه بقیه الله است که از مقطع سوم راهنمایی طلبه جذب می کند. طلابی که از سن نوجوانی وارد حوزه شده اند و نیازمند برنامه ریزی خاصی در حیطه آموزش و تربیتی برای آن می باشد.  
وی در ادامه به بیان شرح وظایف و اختیارات موسس وهیات امناها در مدارس علمیه خواهران پرداخت.
پس از آن گیتی نوری زاده اردبیلی، مدیر مدرسه علمیه بقیه الله به تبیین وضعیت کنونی آموزشی، فرهنگی مدرسه علمیه پرداخت.
سپس حجت الاسلام والمسلمین محمد رضاعسگری موسس جدید مدرسه علمیه بقیه الله اظهار امیدواری کرد بتواند با همکاری دیگر اعضای هیات امنا به وظایف محوله عمل کند.
وی افزود: امیدواریم با همکاری مسئولان مدرسه بتوانیم برنامه ریزی متقنی برای مباحث آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و تربیتی طلاب داشته باشیم و  طلاب فاضله، مومنه و متدینه تحویل جامعه بدهیم.