کد مطلب: 15696

همایش بصیرت افزایی

همایش بصیرت افزایی در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا

یکشنبه ۷ دى ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹:۱۵

به گزارش رابط خبری همایش بصیرت افزایی با حضور حجت السلام والمسلمین موحد نماینده ولی فقیه سپاه استان البرز در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.
همایش بصیرت افزایی
مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها)
باحضور نماینده ولی فقیه  سپاه استان البرز
 
همایش بصیرت افزایی با حضور حجه الاسلام و المسلمین موحد ، نماینده ولی فقیه در سپاه استان البرز در مدرسه علمیه فاطمه­الزهرا (سلام­الله­علیها)برگزارشد.
به گزارش رابط خبری مدرسه،در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون مسأله بصیرت و ضرورت برخورداری ازآن؛ همایشی با عنوان بصیرت افزایی با  حضور جمعی از طلاب ، بسیجیان و قرآن آموزان مراکز قرآنی سطح شهر استان البرز با سخنرانی حجه­الاسلام­و­المسلمین حاج آقا موحد،  نماینده ولی فقیه در سپاه استان البرز برگزار شد.
در این همایش حجه­الاسلام و­المسلمین موحد، به بیان مناسبت­های ماه صفر و تفاوت بین انسان­ها از دیدگاه قرآن پرداخته و تمایز انسان­ها را در سه امر تقوا ، علم و جهاد دانستند.
وی با اشاره به داستان تاریخی اسماء بنت عمیس، اولین زن مهاجر اسلام،  بهترین جهاد زن را همسرداری و تربیت فرزند نیکو عنوان کرد.
لازم به ذکراست، در ابتدای مراسم، سهیلا بدرلو، مدیریت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) نیز به ایراد سخن پرداخت.
بدرلو مدیریت مدرسه علمیه،در این سخنرانی  به بیان اهمیت  بصیرت و نمود آن در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی پرداخت. و یکی از ابعاد بصیرت را انتخاب سبک زندگی ایرانی -  اسلامی در راستای افزایش تولید مثل عنوان کرد.
گفتنی است، این همایش با پخش کلیپ، اهدای کتاب به مدعوین همایش، نماز جماعت وپذیرایی همراه بود.