کد مطلب: 15186

جلسه معاونان مدیریت استان برگزار شد

جلسه معاونان مدیریت استان برگزار شد

دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۵:۴۹

حجت السلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، به روابط صمیمی کارکنان و تعاون هر چه بیشتر آنها در پیشبرد اهداف حوزه علمیه خواهران تاکید نمود.
جلسه معاونان مدیریت استان برگزار شد
جلسه معاونان مدیریت استان با حضور معاونان بخش های مختلف با موضوع بررسی چگونگی عملکرد مجموعه مدیریت در یک ماه گذشته در محل حوزه علمیه خواهران استان البرز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی: حجت السلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز، در این جلسه به روابط صمیمی کارکنان و تعاون هر چه بیشتر آنها در پیشبرد اهداف حوزه علمیه خواهران تاکید نمود.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز با اشاره به فرا رسیدن جشنواره علامه حلی و حضور کم رنگ طلاب خواهر استان البرز در سال های گذشته در این جشنواره تصریح کرد: مقدمات لازم برای ایجاد انگیزه در میان طلاب برای حضور هر چه بهتر در عرصه های دین پژوهی در استان باید صورت بگیرد که یکی از نمودهای آن حضور فعال طلاب در جشنواره هایی از قبیل جشنواره علامه حلی است.
در ادامه معاونان بخش های مختلف به ارائه گزارش فعالیت های خود در یک ماه گذشته پرداخته و پیشنهادهای خود را برای ارتقای عملکرد در مدیریت استان بیان کردند.