کد مطلب: 10877

شورای مدیران استان البرز برگزار شد

شورای مدیران استان البرز برگزار شد

شنبه ۱۴ دى ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۱۳:۲۹

شورای مدیران استان البرز با موضوع فعالیتهای فوق برنامه مدارس برگزار شد.
شورای مدیران استان البرز برگزار شد
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در آغاز این جلسه که در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد، گزارشی اجمالی از فعالیت های دو هفته گذشته که در مدیریت استان انجام شده بود به اطلاع مدیران رساند، سپس درباره برگزاری نشست فصلی اساتید در استان اظهار داشت: در نشست فصلی اساتید که در پیش داریم، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران حضور خواهد داشت، لازم است مدیران، معاونان و اساتید مشکلات مربوط به مباحث آموزشی را به اطلاع ایشان برسانند.
وی تصریح کرد: تریبون آزاد اساتید با هدف بیان مشکلات توسط اساتید و معاونان برگزار خواهد شد. توقع دارم اگر انتقادی در زمینه مباحث آموزشی است منصفانه باشد.
وی خاطرنشان کرد: برای استفاده بهینه از زمان و جلوگیری از طرح مباحث تکراری، در جلسه ای مطالب دسته بندی شود و هر گروه یا مدرسه شخصی را به عنوان نماینده جهت بازگو کردن سوالات و مشکلات معین کنند.
مدیر حوزه علمیه خواهران در این شورا از برپایی نمایشگاه آثار تحقیقاتی و پژوهشی برتر اساتید و طلاب در حاشیه نشست فصلی اساتید، ایجاد تفاهم نامه میان شهرداری و حوزه علمیه خواهران  با موضوع انتشار پایان نامه های برتر و مشارکت حوزه علمیه خواهران با اداره کل ارشاد اسلامی استان در زمینه برگزاری همایش های این اداره خبر داد.
در ادامه ایشان به موضوع تشکیل شورای مدیران یعنی مشکلات کلاس های فوق برنامه اشاره کرد و نظر مدیران را در این زمینه جویا شد.
اهم مطالب بیان شده از سوی مدیران مدارس علمیه عبارتند از: عدم تطبیق دروس گذرانده شده شرکت کنندگان دوره های آزاد ، عدم وجود آیین نامه ای متقن برای کلاس های آزاد مدارس .
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در پایان جلسه کمیته سه نفره ای از مدیران را جهت تعریف آیین نامه برای کلاس های آزاد مدارس با بررسی همه جوانب و ارسال نتیجه به مدیریت استان، تعیین نمود.