کد مطلب: 10598

دومین نشست صمیمانه مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرزبا اساتید،کادر وطلاب برگزار شد

دومین نشست صمیمانه مدیر حوزه علمیه خواهران با اساتید،کادر وطلاب برگزار شد

چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۸:۲۱

دومین نشست صمیمانه مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در جمع اساتید- کادر و طلاب مدرسه علمیه شهید مطهری برگزار شد.
 
 
حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی طلاب را مخاطب قرار داد و گفت:
عذرخواهی می کنم
حجت الاسلام و المسلمین بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز، صبح امروز در نشست صمیمی با  طلاب و اساتید مدرسه علمیه شهید مطهری به خاطر مشکلات گرمایشی از حاضرین در نشست عذرخواهی کرد.
وی در ادامه به تشریح ضرورت نقل مکان به ساختمان جدید الاحداث مدرسه پرداخت و تصریح کرد: علی رغم اذعان به وجود مشکلات بسیار، کلاس ها و فعالیت مدرسه برقرار است.
موسس مدرسه علمیه مطهری در ادامه خاطرنشان کرد: سیاست گذاری های کلان حوزه علمیه خواهران باید بر مبنای درخواست ها و نیازهای واحد های آموزشی، برنامه ریزی شود؛  لازم است اساتید، کادر و طلاب نظر وپیشنهادهای خود را در حوزه آموزش، پژوهش و فرهنگی-تربیتی به صورت مکتوب ارائه دهند تا مسئولان در برنامه ریزی ها، اعمال نمایند.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، لزوم برنامه ریزی و داشتن هدف الهی در انجام کار را ضروری دانست و بیان داشت: برنامه و هدف، هر از چند گاهی باید مورد ارزیابی قرار بگیرد تا اشکالات و نقاط ضعف آن مشخص و نتیجه مطلوب حاصل گردد.
ایشان خود را حامی طلاب خواند و اظهار داشت: امروز آمده ام تا سرمای مدرسه علمیه مطهری را از نزدیک درک کنم.
وی به تلاش های همکاران در حوزه علمیه خواهران در راستای رفع مشکل گاز مدرسه اشاره کرد و قول داد تا یک هفته گاز مدرسه راه اندازی شود؛ در ادامه با وجود سرما، به سوالات طلاب یک به یک پاسخ داد و نظر و راهکارهای پیشنهادی حاضران را شنید.
موسس مدرسه علمیه مطهری به طلابی که بتوانند در یک سال قرآن را حفظ کنند، وعده سفر زیارتی کربلای معلا داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان البرز، نشست صمیمی مدیریت استان با اساتید، کادر و طلاب برای دومین بار در استان برگزار شد؛ این نشست از سوی شرکت کنندگان مورد استقبال فراوان قرار گرفته است.