کد مطلب: 10518

طلیعه حضور خواهران مدارس علمیه استان البرز برگزار شد

گردهمایی طلیعه حضور طلبه های مدارس علمیه خواهران استان البرز

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۳:۰۱

گردهمایی طلیعه حضور شنبه 92/7/27 در تالار شهیدان نژاد فلاح با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی برگزار شد.ایبشان با تأکید بر امر علم آموزی بیان داشت: علم آموزی امری مداوم و پیوسته است و هرگز به پایان نمی رسد.
توصیه های حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به طلاب خواهر استان البرز
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در گردهمایی طلیعه حضور که صبح شنبه 27/7/1392 در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، بیان داشت: در هر جامعه ای که فساد توسعه یابد نقش حوزه علمیه و طلبه پررنگ تر می شود.
مفسر قرآن و استاد اخلاق با تاکید بر خلوص نیت درعلم آموزی به طلاب اظهار داشت: طلبه ای که علمی را فرا می گیرد باید به نیت استفاده از آن توجه داشته باشد، چرا که مهمترین شرط در مقبولیت کاری در نزد خدا این است که با نیت الهی انجام گرفته باشد.
 مسئول ستاد اقامه نماز کشور گفت: فردی که وقت خود را صرف فراگیری علمی می کند باید اطمینان حاصل کند که آموختن آن علم مشکلی از مشکلات جامعه را حل می کند و تنها در دادن وقت نیست.
وی افزود: علم آموزی امری مداوم و پیوسته است و هرگز به پایان نمی رسد، بنابراین افراد نباید تصور کنند که با طی کردن مدارج علمی و گرفتن مدرکی خاص در علمی متخصص می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی خاطرنشان کرد: وجود ولایت فقیه در کشور را سرمایه ای برای آحاد ملت برشمرد و گفت: در همه دنیا فردی وجود دارد که تصمیمات نهایی و مهم کشور را اتخاذ می کند و این فرد در جامعه ما فردی عالم و فرهیخته و مسلط به امور اسلامی است.
وی در پایان گفت: حرکت در مسیر ولایت و رهبری مهمترین رمز سعادت کشور است و مردم با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری می توانند آینده ای روشن برای ایران رقم بزنند.