کد مطلب: 104198

اختصاص ۶۰ گیگ اینترنت رایگان به طلاب خواهران/ مهلت ثبت نام تا ۹ اسفند

دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷:۱۱

مدیرکل ایجاد و گسترش سامانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران از اختصاص ۶۰ گیگ اینترنت رایگان به طلاب حوزه های علمیه خواهران خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام برای دریافت اینترنت نهایتا تا ۹ اسفندماه جاری است.

به گزارشخبرگزاری کوثر از کرج، محسن شاکر با تشریح جزئیات تخصیص اینترنت رایگان به طلاب حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور، اظهار داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای طلاب در حال تحصیل ۶۰ گیگ اینترنت رایگان ۶ ماهه در نظر گرفته است.

وی افزود: در فرآیند پیش‌بینی‌شده، امکان فعال‌سازی بسته هدیه بر روی تلفن همراه طلاب و یا بر روی تلفن ثابت (ADSL)، وجود دارد و مهلت ثبت‌نام برای دریافت این هدیه رایگان تا ۹ اسفندماه ۱۳۹۹ است که این مهلت قابل تمدید نیست؛ لذا طلاب باید هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مدیرکل ایجاد و گسترش سامانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران با بیان این که طلاب می‌توانند با مراجعه به سایت http://ictgifts.ir برای دریافت بسته ثبت نام کنند، ادامه داد: این بسته حداکثر بعد از گذشت ۱۰ روز از اتمام مهلت ثبت‌نام در حساب کاربری فعال می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح، جهت احراز هویت درج شماره همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام الزامی است و در صورتی که شماره همراه طلاب در سامانه مغایر اعلام شد، ساده‌ترین راه برای حل مسئله، خرید شماره اعتباری جدید و فعال‌سازی آن با کد ملی خود و سپس انجام ثبت‌نام با شماره جدید است.

آقای شاکر با تأکید بر این که هر کد ملی یک مرتبه حق ثبت نام در سامانه را دارد، گفت: از این رو لازم است طلاب نسبت به درج اپراتور و شماره همراه دقت کنند، چون پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت.

وی افزود: لیست تمامی طلاب فعال و در حال تحصیل برای دریافت اینترنت به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شده است و در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشد، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه برای افراد پیش بینی شده است.