کد مطلب: 10207

حضور در همایش طلایه داران بلیغ سالن نژاد فلاح مدرسه علمیه نورالهدی

حضور در همایش طلایه داران تب

یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۶:۱۷

به گزارش معاون فرهنگی مدرسه علمیه نورالهدی: در تاریخ 92/8/12 مدیر،کارکنان و طلاب این مدرسه در همایشی با عنوان طلایه داران تبلیغ به مناسبت ورود ماه محرم شرکت نمودند.
حضور در همایش طلایه داران تبلیغ
مدرسه علمیه نورالهدی استان البرز
در مورخ 12/8/1392 همایش طلایه داران تبلیغ با حضور ائمه جمعه و جماعات و مبلغین فعال استان البرز در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین مسعودی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی و دبیر همایش گفت : اهمیت و جایگاه تبلیغ از دیر باز مشخص و معین بوده و با نزول آیه تبلیغ اهمیت آن بیش از پیش شناخته گردید.
از وظایف مهم مبلغان شناسایی و معرفی فرق مختلف در استان به مردم است. باید سعی شود تا خرافات موجود در دین ما رفع گردد.
در ادامه همایش حجت السلام و المسلمین حسینی همدانی امام جمعه شهر کرج و نماینده ولایت فقیه استان البرز در سخنان خود گفت : از وظایف مبلغ ازدیاد محبت در دل انسانهاست مبلغ باید مسائل اعتقادی و فرهنگی شیعی را با استدلال و بیان شیوا مطرح نماید تا از تاثیر گذاری بیشتر بهره مند گردد.
سپس حجت السلام و المسلمین سید احمد خاتمی امام جعه موقت تهران نکاتی پیرامون تبلیغ برتر را ارائه نمود .در سخنان خود گفت فرصت تبلیغ در ایام محرم فرصتی کیفی است. دلها در این ایام مهیا است.این ایام ظرفی است که می توان پیرامون ابعاد مختلف صحبت نمود.نهضت عاشورا دانش نامه ای است که از آن احکام ،مسائل اعتقادی و... را می توان بدست آورد. سخنرانی ها موجز و جامع باشد و پاسخ گویی به نیازهای مخاطبان خود را اصل و مبنا قرار دهیم .و درپایان گفت : روضه خوانی و ذکر مصیبت ابی عبدالله (ع) فخر ماست .