کد مطلب: 91391

فعالیت های جهادی طلاب مدرسه علمیه فاطمه معصومه (س) هشتگرد در مبارزه با کرونا

سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳:۳۱

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه معصومه (س) هشتگرد گفت:از روز اول شیوع این ویروس در کشور و در شهرهشتگرد، اقدامات جوانان، بسیجیان و طلاب خواهر توانست بخشی از نیاز خانواده‌های نیازمند و بیماران کرونایی و حتی کادر درمانی بیمارستان هشتگرد و بیمارستان نظرآباد را تامین کند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم آزادی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، به اقدامات صورت گرفته توسط طلاب و جوانان مدرسه علمیه فاطمه معصومه (س) هشتگرد اشاره کرد و اظهار داشت: از روز اول شیوع این ویروس در کشور و در شهرهشتگرد، اقدامات جوانان، بسیجیان و طلاب خواهر توانست بخشی از نیاز خانواده‌های نیازمند و بیماران کرونایی و حتی کادر درمانی بیمارستان هشتگرد و بیمارستان نظرآباد را تامین کند. 

وی بیان کرد: شرکت فعالانه طلاب جهادی در امر تغسیل اموات کرونایی از جمله مهم ترین و بارزترین این فعالیت هاست.

وی افزود: طلاب جهادی در کنار امر تغسیل و در راستای رفع نیاز شهر به دوخت و توزیع ماسک ، توزیع موادضدعفونی ، توزیع مواد غذایی ، نوشیدنی و گوشت قربانی ، توزیع داروی امام کاظم(ع)، تهیه و توزیع تجهیزات بیمارستانی مانند شیلد اهتمام دارند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه معصومه (س) هشتگرد ضمن تقدیر از فعالیت جهادی طلاب و نیروهای جهادی در شهر هشتگرد، عنوان کرد: از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته می‌توان به توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی در بین مردم و حضور در مراکز درمانی و تقدیر از مدافعان سلامت نیز اشاره کرد.

خانم آزادی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در رزمایش مواسات وکمک  مومنانه، مردم ولایتمدار هشتگرد همانند مردم سراسر کشور، با لبیک به رهبر معظم انقلاب به یاری همنوعان خود که با شیوع این بیماری با مشکلاتی مواجه شده اند، شتافتند.

  • مدیریت استان