کد مطلب: 24485

همایش تبیین جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام ولایی در استان البرز برگزار شد

همایش تبیین جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام ولایی در استان البرز برگزار شد

چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۱:۰۴

قبولی امت اسلامی با انتخاب اصلح و حضور حداکثری در پای صندوق های رأی اتفاق خواهد افتاد.

همایش تبیین جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام ولایی در استان البرز برگزار شد

 به گزارش نرگس انصاری، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز ،همایش تبیین جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام ولایی با حضور کاندیدای پنجمین دوره انتخابات خبرگان استان البرز و طلاب در محل سالن اجتماعات مدیریت استان برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) بیان داشت، قبولی امت اسلامی با انتخاب اصلح و حضور حداکثری در پای صندوق های رأی اتفاق خواهد افتاد.

وی در بیان ضرورت برگزاری نشست اذعان داشت: حوزه علمیه چه برادران و چه خواهران جایگاه مهمی در تصمیم سازی هایی که میان مردم اتفاق می افتد دارد.

وی افزود: طلاب به عنوان عماران و افسران جنگ نرم که با علوم دین آشنا هستند و دین را از سیاست جدا نمی دانند، می توانند نقش موثری در انتخاب اصلح داشته باشند.

وی گفت: سرنوشت نظام اسلامی در نظام مردم سالاری در انتخاباتش رقم می خورد به همین دلیل پردازش حوزه علمیه این است که مردم را برای انتخاب اصلح دعوت کنیم.

وی ادامه داد: پیرو درخواست کاندیدای خبرگان برای حضور در مدارس علمیه خواهران استان برای تبیین مواضع و چشم اندازهای خود و تماس های مکرر طلاب مبنی بر روشنگری درباره بسترسازی لازم مدیریت استان جهت شناخت بیشتر کاندیدها، از کاندیدهای پنجمین دوره انتخابات خبرگان دعوت به عمل آمد تا مطالب خود را بیان نمایند.

در پایان کاندیدها به پرسش های طلاب پاسخ دادند.