کد مطلب: 16282

نشست توجیهی مبلغات با محوریت جذب و پذیرش در استان البرز برگزار شد

نشست توجیهی مبلغات با محوریت جذب و پذیرش در استان البرز برگزار شد

چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۶:۰۵

طلاب و مبلغات، معلم های جامعه هستند و به عنوان الگوهای جامعه معرفی می شوند
نشست توجیهی مبلغات با محوریت جذب و پذیرش در استان البرز برگزار شد
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در این نشست که در محل مدیریت استان برگزار شد بیان داشت: طلاب و مبلغات، معلم های جامعه هستند و به عنوان الگوهای جامعه معرفی می شوند، در این جایگاه باید مراقب بود تا مانع رسیدن مردم به خدا نباشیم و حقیقت مفاهیم بلند دینی را بدون دخالت سلیقه های شخصی تبلیغ نماییم.
وی به طلاب فعال در مدارس امین و روشنا تاکید کرد: معرفی ظرفیت ها و توانمندی حوزه های علمیه خواهران از وظایف مدیریت استان است و بهترین معرفی برای این مجموعه عملکرد موفقیت آمیز طلاب است.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با اذعان به اینکه سیستم آموزشی ما نیاز به بازنگری و هدف گذاری دارد در ادامه از برنامه ریزی و تدوین دوره برای تربیت مربی مدیریت خانواده و کودک و نوجوان در شورای علمی پژوهشی استان خبر داد .
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز از آغاز پذیرش داوطلبان علاقمند برای تحصیل در حوزه در سال تحصیلی 1394-1395  از 25  بهمن ماه تا 10اسفند در مقطع(سطح دو) کارشناسی و(سطح سه) کارشناسی ارشد خبر داد.
نرگس انصاری، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: اهمیت کار تبلیغی در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست و مهیاترین بستر برای انجام کار فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران هستند.
وی ادامه داد: طلبه جز افراد خاص جامعه است که باید سوار بر پیکره فرهنگی و تبلیغی جامعه باشد و با حسن خلق و سعه صدر به رسالت خود جامه ی عمل بپوشاند.
ایشان هدف از برگزاری نشست را رایزنی و برنامه ریزی برای تبلیغ چهره به چهره مبلغات در مدارس دخترانه آموزش و پرورش در خصوص موضوع پذیرش سال تحصیلی 1394-1395 در حوزه های علمیه خواهران بیان نمود.
در ادامه مبلغات حاضر در نشست نظرها و پیشنهادهای خود را بیان نمودند.