کد مطلب: 15948

شورای مدیران مدارس علمیه در مدیریت استان البرز برگزار شد

شورای مدیران مدارس علمیه در مدیریت استان البرز برگزار شد

دوشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴:۱۱

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی :اتفاق نه دی، رویداد مهمی بود که در تاریخ ثبت شد.
شورای مدیران مدارس علمیه در مدیریت استان البرز برگزار شد
شورای مدیران با حضور مدیران مدارس علمیه و مسئولان استان درمحل مدیریت استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی:حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در این نشست به رویداد مهم نه دی اشاره نمود و بیان داشت: اتفاق نه دی، رویداد مهمی بود که در تاریخ ثبت شد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز افزود: بصیرتی که مردم  در مقابل توطئه دشمن از خود نشان دادند، بصیرت خدایی بود که توانست دسیسه های دشمن را خنثی نماید.
وی با بیان اینکه،شعله ی توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی هرگز خاموش نمی شود، خاطرنشان کرد: فتنه جدید دیگری آغاز شده است تحت عنوان شیعه انگلیسی که دشمن هزینه های هنگفتی را برای به ثمر رسیدن اهدافش پرداخت می کند. فتنه ای که برای اقشار مذهبی جامعه برنامه ریزی شده است.
وی افزود: دلارهای انگلیسی برای صدمه وارد نمودن به ریشهاسلام دست به کار شده اند و میان مذهبی ها شبهاتی را ایجاد می کنند.
این مسئول حوزه تاکید کرد: مدیران مدارس علمیه باید زمینه روشنگری برای طلاب و در راستای ارتقای قدرت انتخاب صحیح از ناصحیح و تصمیم گیری به هنگام در مقابل شبهات را ایجاد نمایند تا این فتنه ها در مدارس علمیه رسوخ پیدا نکند.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی در ادامه به بیان گزارش فعالیت نه ماه مدیریت استان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ،ساماندهی  و نظارت پرداخت.
وی ارائه گزارش از فعالیت های انجام شده در مدارس علمیه را از اهم کارهای مسئولان مدارس برشمرد و در ادامه افزود: پس از تلاش مدیریت استان برای معرفی توانمندی های حوزه علمیه خواهران در سطح استان، دیدگاه مسئولین استان به ظرفیت ها و جایگاه این مجموعه تغییر کرده است و در بیشتر قسمت ها همکاری بیش از پیش با حوزه های علمیه خواهران را درخواست دارند.