کد مطلب: 12551

برگزاری جشنواره روزنامه دیواری لبیک

برگزاری جشنواره روزنامه دیواری لبیک

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۵:۵۱

به گزارش معاون فرهنگی حوزه علمیه استان البرز سر کار خانم انصاری جشنواره روزنامه دیواری لبیک با موضوع شعار سال با هدف اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در مدیرت حوزه علمیه استان برگزار گردید.
جشنواره لبیک در استان البرز برگزار شد
حجت الاسلام والمسلمین ابولفضل بنی احمدی:
در هر مناسبتی برای دست به قلم شدن طلاب برنامه داریم.
حجت الاسلام  و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در این جشنواره که در سالن اجتماعات مدیریت استان با حضور هیئت داوران، مسئولان حوزه علمیه استان و شرکت کنندگان در مسابقه روزنامه دیواری لبیک با موضوع شعار سال برگزار شد ضمن تشکراز طلابی که جشنواره لبیک را لبیک گفتند، بیان داشت: امروز که اینجا هستم افتخار می کنم که به عنوان خدمتگزار حوزه علمیه خواهران خدمت می کنم.
وی با اشاره به ادعایی که در آغاز مدیریت خود در حوزه علمیه خواهران  در خصوص ظرفیت عظیم حوزه علمیه خواهران در سطح استان و ضرورت پرورش آنها در مجامع عمومی اعلام کرده بود، خاطرنشان کرد: تبلور ظرفیت  و توانمندی طلاب خواهر در این جشنواره مشهود است. هدف ما این است که طلاب دست به قلم شوند.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی گفت: برنامه بلند مدت پژوهش محوری را در آموزش ، استان البرز بنیان گذاشت و برای آشنایی هر چه بیشتر اساتید در مرحله اول با این مقوله کارگاهی برگزار شد.
وی افزود: برای برنامه ریزی کوتاه مدت در این زمینه به هر مناسبتی برای دست  به قلم شدن طلاب برنامه داریم.
این مسئول گفت: نویسندگی نیاز به تمرین و ممارست دارد، در این راستا مسابقه خاطره نویسی ساقیان نور و جشنواره روزنامه دیواری لبیک را برگزار کردیم.
وی هدف بلند مدت خود را تسخیر ستون روزنامه های استان و کشور توسط قلم طلاب خواهر بیان کرد.
در ادامه اعظم فرهاد کیایی، معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان گفت: پژوهش گامی است به سوی شفاف سازی مسائلی که مبهم هستند. یکی از موضوع هایی که می توانند برای اقشار مختلف مبهم باشد ، عنوان شعار سال است که باید توسط متولیان فرهنگی به ویژه حوزه های علمیه و به خصوص قشر بانوان مولفه های آن بررسی و تحلیل گردد..همچنین سر کار خانم انصاری معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گفت : جشنواره لبیک  با هدف لبیک با منویات مقام معظم رهبری برگزار شد و از اینکه طلاب در راستای اجرایی شدن پیام معظم له دست به قلم شدند بسیار ارزشمند است .  امروز در جبهه جنگ نرم افکار ما به توسط قلم می تواند در خصوص فرهنگ و اقتصاد راه گشا باشد . ایشان با دو بیت شعر سخنان خود را کامل نمود. هان ای قلم ، قلم تفنگ است امروز ،  برگیر سلاح خویش که جنگ است امروز ، برخیز که بی بهانه سنگر گیریم ، سکوت قلم به هر بهانه ننگ است است امروز
در پایان برنامه از گروه های برتر تقدیر شد
 
 
 
  • اخبار